Kontil İnşaat LTD

izmir, bornova, alçı, sıva, asma - tavan, boya makinalı alçı sıva, kontil, kartonpiyer, inşaat, her türlü inşaat malzemeleri.
www.kontilinsaat.com
Tel: 0232 373 49 11
Gsm: (0532) 266 29 01
E-Posta: bayram-ata@hotmail.com

Adres: 460 sk no: 5/A Bornova/İzmir
Bizden Haberler
Sitemiz açılmıştır
Ürünler eklenmiştir.

İzolasyon, Mantolama
İzolasyon, mantolama ve ısı yalıtımı sistemlerini başarı ile uyguluyoruz. Rutubet, nem, yoğuşma ve küflenme gibi etkiler ortaya çıkmıyor. Isı yalıtım sistemleri %60 mertebelerinde yakıt tasarrufu sağlıyor. Sistem kısa sürede yapılan yatırımı karşılıyor.


Kontil Insaat | Duyurular
26-06-2015   16:40:01

asdasd


26-06-2015   16:42:57

Sitemize ürünler eklendi.• Bizi tercih ederek dekorasyon, tadilat, alçı, asma tavan ve inşaat uygulamaları konusunda profesyonel bir kuruluştan hizmet almak üzere ilk adımı atmış oldunuz.

• Kontil Alçı, sektörde sahip olduğu tecrübeyle profesyonel çözüm ortağınız olarak hizmet veriyor.

• Hizmetlerimizden bazılarını; asma tavan sistemler, tadilat, alçı dekorasyon işleri, bölme duvar, kartonpiyer, ışıkbant, alçı sıva, boya, dekorasyon, tasarım inşaat, çatı kaplama, bahçe duvarları, havuz inşaatları, villa inşaatları, konut inşaatları, fabrika inşaatları, kalıp, demir, duvar, mantolama, izolasyon, şıngıl çatı ve mantolama olarak sıralayabiliriz.

• Her projede ayrı bir zevk ve heyecanla hızlı ve kaliteli bir şekilde işlerimizi teslim etmeyi kendimize görev edindik.

• Fark oluşturan uygulamalarımız ile içinde yaşamaktan zevk duyacağınız mekanları beğeninize sunuyoruz.